Teen Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijave za pozicije

Ići dole 
+5
Jojo
Daky
Smeško97
Takily
Marija
9 posters
AutorPoruka
Marija
Admin
Marija


Broj poruka : 144
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 9:08 pm

Forum se razvija i trebaće nam više staffa.
Prvo čestitam Lisi što je postala naš moderator! Smile (članica Destroyer)
Onda, potrebni su nam članovi tima.

1. Pisac
-Ono što pisac treba da radi, jeste da otvara razne teme, učestvuje u diskusijama i rasplamsava ih. Takođe, treba da nalazi dobre članke na internetu i prenosi ih u naš "Helping hand" deo foruma. Za primer kako to treba da bude, pogledajte ovaj koji sam ja stavila. Takođe može pisati i vlastite članke, mada to može svako, pohvaljeno je. Treba da se angažuje u ispunjavanju tema, i donošenja raznih tekstova i zanimljivosti na forum. Ova pozicija je dobra za vas ako dobro pišete tekstove, ili često čitate nešto na raznim portalima, takođe ako umete osmisliti dobru temu, diskusiju i razgoriti je.

2. Pomoćnik
-Baš ono što naziv pozicije kaže-treba nam neko da pomaže u vezi foruma. Da donosi nove zanimljive ideje, predloge. Baš sve zanimljivo što mu može pasti na pamet, mislim na-ideje za novi dizajn, zanimljive smajliće, ideje za članke, kategorije. Treba da otvara teme, učestvuje u raspravama. Jednostavno, to je posao sličan i piščevom, samo što treba više da se angažuje u unapređenju foruma, a ne samo tema i članak, tj. teksta na forumu kao pisac. Takođe poželjno je da nekad dovede i ponekog novog člana. Ova pozicija je za vas ako ste maštoviti, inovativni, kreativni i u toku sa novim događanjima.

Za bilo koju od ovih pozicija, treba pokazati da ste spremni i sposobni za tako nešto.
Zato, ispunite sledeći kod ako se prijavljujete.
Kod:

Nick:
Ime:
Godina:
Željena pozicija:
Iskustvo:
Do sad sam obavio/la:

Da vam pojasnim, nick i ime nam trebaju samo da možemo da vodimo računa o tome ko je prijavljen i ko šta radi. Godine, jednostavno informativno. Nije toliko važno ali lepo bi bilo da znam. Željena pozicija, naravno, potrebna je kao informacija da bi mogla da pratim šta radite i zaslužujete li poziciju. Iskustvo je korisno da znam, ali nije presudno, ne igra naročito važnu ulogu, tu možete navesti uopšteno iskustva koja bi mogla biti korisna u poziciji, ne mora biti vezano za forume. Na primer, želite biti pisac? E odlično, ako ste uređivali školske novine, onda je to iskustvo koje možete navesti. Bili bi ste pomoćnik? Hmm, ako ste nekad osmislili nešto zanimljivo, neki plakat, dnevnik, nešto ste organizovali na zanimljiv, moderan način, to nam može pokazati da to isto možete da uradite i sa našim forumom.
Šta sam dosad uradio/la, je u stvari najvažniji deo vaše prijave. Tu ćete napisati šta ste do sad uradili za ovaj forum, tj. šta meni pokazuje da ste baš vi osoba za poziciju. Napisali ste članak? Doneli zanimljive smajlije na forum? Donosite članke sa zanimljivih sajtova? E, to je važno i zato to napišite. Svaki put kad nešto uradite, jednostavno koristite "EDIT" opciju da biste to i dodali. Samo, pišite redne brojeve stvari, da bih mogla da vodim računa o tome koliko je ko angažovan. I pišite npr. "Edit,12.12.2011."* pre svakog dodavanja, da bi znala kad je šta rađeno.
*Pišite pravi datum kad to budete stavljali, ovo je samo primer.
Srećno svima! Ovo traje do 15tog, i sve do tad se možete i prijaviti-vaš doprinos forumu ne zavisi samo od vremena.
____________
E sad, ja znam da ovo sve zvuči prilično zastrašujuće, zbunjujuće, blabla. Ali nije! U stvari je jednostavno, a sve što vam nije jasno možete me pitati u ovoj temi. Usput, možda vam izgledam strogo što se tiče ovog. Ali nisam, znam da progledam kroz prste, i verujte da pravilno vrednujem sve što ćete uraditi. Još jednom, srećno!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://teenuniverse.serbianforum.info
Takily

Takily


Broj poruka : 48
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 24
Lokacija : Novi Sad

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 9:32 pm

Nick: Taky
Ime: Tamara
Godina: 12
Željena pozicija: Pomocnik
Iskustvo: osrednje xD
Do sad sam obavio/la: svasta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin
Marija


Broj poruka : 144
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 9:34 pm

Napiši šta je to svašta. Very Happy
Prijavljena si i srećno!
Nazad na vrh Ići dole
https://teenuniverse.serbianforum.info
Takily

Takily


Broj poruka : 48
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 24
Lokacija : Novi Sad

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 9:38 pm

Pa...Dosad sam pisala razne teme, poslala sam fotke koje sam pravila, imam stranicu na fejsu, pisem dnevnik na glamu...
Nazad na vrh Ići dole
Smeško97




Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 26
Lokacija : Plavna

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 9:41 pm

Nick: Smeško97
Ime: Tamara
Godina: 14
Željena pozicija: Pisac
Iskustvo: Pisem svoj dnevnik, pesme, nadarena sam za pisanje sastava i volim to da radim, redovno pregledam zanimljivosti na portalima i prilicno sam obavestena o desavanjima. Uzivam da pomazem ljudima, i smatram da mogu da dam jako dobre savete. Mislim da sam dosta zrela za svoje godine. Imam dosta vremena koje bih mogla potrositi na uredjenje foruma.
Do sad sam obavio/la: Otvorila sam dve teme, diskutovala o vecini... Smile)
A i sutra mi je rodjendan, mogla bih dobiti poziciju pisca kao poklon. Hihih. cheers


Poslednji izmenio Smeško97 dana Pon Dec 12, 2011 10:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin
Marija


Broj poruka : 144
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 9:53 pm

Takily, molim te to dodaj u post. Ne želim da zakeram, ali jednostavno samo tako mogu da pratim tvoju prijavu. Smile

Smeško, prijavljena! Smile Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
https://teenuniverse.serbianforum.info
Daky

Daky


Broj poruka : 196
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 11:14 pm

Smeško, predstavi se!
Nazad na vrh Ići dole
Jojo

Jojo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 28

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPon Dec 12, 2011 11:42 pm

Nick:Jojo
Ime: Jovana
Godina:16
Željena pozicija:Pisac
Iskustvo: Dovoljno
Do sad sam obavio/la: Na ovom forumu sam samo komentarisala, ali sam veoma dobar pisam, pisem svoj blog [You must be registered and logged in to see this link.] evo proveri da li ti se svidja stil pisanja. Pisem price i na drugim sajtovima, mogu da ti dam linkove prica. Ranije sam pisala dnevnike i price i ispovesti na glamu + nameravam da posaljem pricu za ovo takmicenje.
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin
Marija


Broj poruka : 144
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 13, 2011 6:02 am

Prijavljena si. Smile Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
https://teenuniverse.serbianforum.info
Annabelle

Annabelle


Broj poruka : 105
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Kosovo

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 13, 2011 5:34 pm

Nick: Annabelle

Ime: Tia

Godina: 15

Željena pozicija: pisac

Iskustvo: Moderator na Glamstik.rs, Admin na mnogim drugim tinejdz forumima, vlasnik bloga. U slobodno vreme pisem price, raznih tema. Citam mnogo knjiga, i uvek imam petice na pismenom iz srpskog Very Happy Sto znaci da sam ja kao stvorena za ovu poziciju.

Do sad sam obavio/la:Objavila sam neke svoje radove, moja ideja je bila kutak "Art" pa sam je prenela Adminu ovog foruma. Postavila sam i neke teme, aktivna sam dosta i zelim da vam pomognem da ovaj sajt dostigne veliku popularnost i posecenost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.glamstik.rs
Enchanted

Enchanted


Broj poruka : 12
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 13, 2011 6:36 pm

Nick:Enchanted
Ime:Zoka
Godina:uskoro 17
Željena pozicija: Pisac
Iskustvo: Nacitana sam,pisala sam dosta prica i pesama na glamstiku koje su pohvaljene,volim da pisem,imam petice iz sastava(2 su mi izasla u skolskim novinama),pismena sam i takoo
Do sad sam obavio/la: Pa nova sam,tako da za sad sam se samo predstavila,ali prati moj rad Smile
Nazad na vrh Ići dole
Smeško97




Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 26
Lokacija : Plavna

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 13, 2011 7:18 pm

Ne razumem, kako da se predstavim?
Nazad na vrh Ići dole
Daky

Daky


Broj poruka : 196
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 13, 2011 8:45 pm

Pa citas li opise kategorija? Smile
U opisu kategorije 'Welcome, Buddy' ti pise da je to kategorija u kojoj se predstavljas. Udjes tu, otvoris temu, napises nesto o sebi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin
Marija


Broj poruka : 144
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 13, 2011 9:04 pm

Prijavljene ste. Srećno! Smile ♥️

Smeško, Daky ti je objasnila. Čitaj opise podforuma i snaći ćeš se lakše. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://teenuniverse.serbianforum.info
Joca˘˘

Joca˘˘


Broj poruka : 37
Datum upisa : 23.12.2011
Godina : 25
Lokacija : My home

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyPet Dec 23, 2011 9:42 am

Nick: Joca
Ime: Jovana
Godina: 13 ipo
Željena pozicija: Pomocnik
Iskustvo: Administrator nam na Book forumu, moderator na Teen life-u, i na jos mnogim forumima. Dizajner zam na nekoliko foruma.
Do sad sam obavio/la: Pisala teme, uredjivala forume, moderirala teme, forume, kategorije...
Nazad na vrh Ići dole
Annabelle

Annabelle


Broj poruka : 105
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Kosovo

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyUto Dec 27, 2011 3:10 pm

Mogu li da znam da li sam dobila neko mesto na ovom forumu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.glamstik.rs
Daky

Daky


Broj poruka : 196
Datum upisa : 10.12.2011

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptyČet Dec 29, 2011 3:50 pm

Ako jesi, ispod imena ti piše rank i imaš svoju ikonicu. Zasad nije niko, ali ubacićemo nekoga. :pp Smile
Nazad na vrh Ići dole
zombie

zombie


Broj poruka : 28
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije EmptySre Apr 11, 2012 7:55 pm

Srećno, devojke! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://glamstik.rs/u/zombie/
Sponsored content





Prijave za pozicije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za pozicije   Prijave za pozicije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijave za pozicije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozicije na forumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen Universe :: Get started :: All about us-
Skoči na: